A A A

Kosmetyki do pielęgnacji


Wszystkie preparaty do pielęgnacji stóp mają za zadanie pielęgnować je, a także usuwać i leczyć powstałe defekty.

KREMY DO PIELĘGNACJI STÓP
- zawierają one liczne składniki odżywcze a także wyciągi roślinne i witaminy, dzięki temu są łatwo wchłaniane przez skórę stóp. Kremy te działają przeciwzapalnie, pobudzają krążenie, wzmacniają naczynka, poprawiają ukrwienie, odświeżają, nawilżają, zmiękczają suchą, twardą i zrogowaciałą skórę na piętach. Niektóre z nich wzmacniają i chronią skórę stóp, a także zapobiegają potliwości. Dzięki kremom do pielęgnacji pękających pięt, skóra na piętach jest gładka, miękka. Zmiękczają one naskórek, łagodzą pieczenie i zmęczenie stóp. Kremy do pielęgnacji stóp należy wcierać w stopy dwa razy dziennie.

DEZODORANTY DO STÓP -
są to preparaty przeznaczone do codziennej pielęgnacji stóp, stosuje się je na czystą i suchą skórę stóp. Odświeżają one i pielęgnują skórę stóp, działają przeciwpotowo, zapobiegają przykremu zapachowi stóp. Niektóre z dezodorantów do stóp można także rozpylać do obuwia, maja wtedy skuteczniejsze działanie.

TALKI DO STÓP -
zawierają one substancje dezodoryzujące, dezynfekujące i ściągające. Działają przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwpotowo. Usuwają one zmęczenie i absorbują nieprzyjemny zapach i pot. Stosuje się je na umytą i osuszona skórę stóp.

SOLE I PŁYNY DO KĄPIELI STÓP -
w swoim składzie maja składniki czynne, które działają ściągająco, dezynfekująco, a także wygładzają skórę stóp oraz dezodoryzują ją. Zwężają ujścia gruczołów potowych i zmniejszają potliwość stóp. Przynoszą ulgę zmęczonym, obolałym stopom.

PREPARATY PRZECIWGRZYBICZE-
zawierają ekstrakty roślinne oraz substancje przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, które zapobiegają zakażeniom bakteryjnym oraz grzybicom. Mają działanie łagodzące swędzenie a także działają chłodząco na zakażone stopy. Stuprocentową skuteczność dają one gdy są używane regularnie. Spryskuje się nimi stopy a także przestrzenie między palcami oraz obuwie w środku.

PEELINGI DO STÓP
- są to preparaty do stóp, które w swoim składzie posiadają krystaliczne cząsteczki ścierne, które usuwają suchą, zrogowaciałą warstwę naskórka ze stóp. Dzięki peelingom skóra na stopach staje się wygładzona, odświeżona, oczyszczona a także odpowiednio przygotowana na zastosowanie innych kosmetyków do pielęgnacji stóp.

MASECZKI DO PIELĘGNACJI STÓP -
są to preparaty do pielęgnacji stóp, które stosuje się po wykonanym peelingu a także na zakończenie pedicuru. Zawierają one substancje, które wnikają w głąb naskórka, dzięki czemu skóra na stopach staje się gładka i miękka a także odpowiednio odżywiona.

PLASTRY,PŁYNY I MAŚCI NA ODCISKI-
są to preparaty, które stosuje się do usuwania odcisków w warunkach domowych. Plastry łagodnie usuwają odcisk a także chronią wrażliwe na ucisk i otarcia miejsca. Płyny lub maści zawierają kwas salicylowy, który usuwa odcisk wraz z korzeniem.

PLASTRY I OSŁONKI NA HALLUXY-
służą do ochrony halluxa przed uciskiem oraz otarciami.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com